Naše firma vám nabízí odborné služby 25 let :

Satelity-montáže satelitů v Brně,v JM kraji a na Vysočině

    antény,satelity,televizory a jejich instalace a servis
 

 

 Montáže antén,servis a prodej satelitní a televizní techniky,

satelitních HD přijímačů DVB-S2-satelitních anténních kompletů,

servis, montáže antén pozemní digitální televize DVB-T/T2,

montáže společných antén-STA rozvodů pro více účastníků,

antény STA-pro příjem satelitního signálu+pozemní DVB-T

                      Servis,prodej a instalace televizorů
          pro satelitní DVB-S2 a pozemní TV příjem  DVB-T2
                    instalace televizorů v bytech


  prodej a servis satelitní techniky-antén-televizorů  

  audio,video,TV příslušenství a dalších výrobků elektro:

propojovací káble,koaxiál,zesilovače,držáky antén,pokojové antény,sluchátka,bezdrátová sluchátka,reproduktory,audio-video a TV příslušenství,prodlužovací šňury,přepěťové ochrany,teploměry,svítilny, baterie, nabíječky,brašny na foto-na PC notebok,média SanDisk, Flasch disk, externí HDD pro záznam,..........
 
 

montáže-servis-prodej

od firmy MontSat :

Potřebujeteli si vybrat vhodný satelit nebo televizor pro vás nebo potřebujete montáž satelitního kompletu nebo potřebujete jen opravit,přesměrovat,přeladit prostě provést servisní činnost na vašem zařízení pro satelitní nebo pozemní DVB-T2 systém,rekonstrukci STA, jsme rádi,že si vyberete naši službu pro vás.

Pokud se stanete nebo jste stálým zákazníkem budete mít přednostně všechny naše servisní služby.
Děkujeme za váš zájem o naše služby a o naše nabízená zařízení na těchto stránkách.
Viz kontaktkontakt


 

Historie o nás:

Firma MontSat-Brno je firmou s rodinnou tradicí, vznikla v roce 1990 z odborníků se zaměřením na servisní a montážní činnost společných televizních antén,satelitů a televizorů.V roce 1992 otevřela v Brně na Nerudové ulici svou první prodejnu s televizní a anténní technikou s příslušenstvím. Zaměstnávala převážně vyškolené a již zkušené odborníky s praxí v oboru.

V letech 1995 až 2001 rozšířila činnost a pravidelně vystavovala na veletrzích v Brně,kde mimo své zboží z dovozu vystavovala zboží firmy Hama. .  V současné době digitalizace, se opět vrací ke svému hlavnímu oboru, který má také ve svém názvu MontSat-montáže satelitů a jejich prodej .

Naši zákazníci.

Našimi stálými zákazníky jsou obchodníci, kteří u nás nakupovali zboží pro svou činnost již od roku 1993, kdy naše firma zahájila velkoobchodní prodej.V neposlední řadě však firma nezapomínala na koncové maloobchodní zákazníky, kterým v 90 letech zabezpečovala servisní a montážní činnost společných televizních antén a individuálních antén.Jako jedna z prvních v republice rozváděla pozemní televizní signál a  satelitní signál z jedné společné antény pro více obytných domů. V současné době jako partner CS Linku a Skylinku nabízí jejich služby a zabezpečuje pro konečné uživatele kvalitní příjem především programové nabídky  od těchto partnerů z družice ASTRA. Při prodeji především nabízí kvalitní a ověřené značky a spolupracuje s dovozci.

 

 Pozor na satelity bez licence na CryptoWorks!

Chystáte se koupit levný satelitní komplet? Pozor,  nákup se vám může v budoucnu prodražit, pokud satelitní přijímač nemá oficiální licenci CryptoWorks  IRDETO !  viz sekce karty nebo novinky-články.